Škola smyku Vysoké Mýto

Škola smyku - Vysoké Mýto
Vaše hodnocení:Bez hodnocení
Cena od: 5 172 Kč

Dokážete perfektně ovládat své auto? Víte, co udělat, když dojde například k aquaplanningu nebo k přetáčivému smyku? Jaký je postup při nedotáčivém smyku? Umíte správně zareagovat? Pokud ne, nezoufejte, ještě není pozdě. Nabízíme vám totiž výuku extrémních jízdních situací ve škole smyku.

Škola smyku Vysoké Mýto je areál, který obsahuje hned tři výcvikové plochy – rovinku, zatáčku a kopec končící zatáčkou. Výuka začíná teoretickou částí, kde vám instruktor zdůrazní některé důležité věci. To nejzajímavější ale přijde na cvičišti. Přes čtyři hodiny budete pod dohledem instruktorů zkoušet zvládnout krizové situace jako jsou různé druhy smyků, prudké brzdění a úhybné manévry a to vše za rozdílných povětrnostních podmínek. Škola smyku Vysoké Mýto totiž nabízí výcvikové plochy, které vytvářejí vodní bariéry nebo umělé ostřikování, jízdu si tak vyzkoušíte i v mokrém prostředí.

Zážitek Škola smyku Vysoké Mýto obsahuje:

  • Teoretická část, praktický výcvik a účastnický certifikát potvrzující absolvování kurzu.
  • Kurz probíhá v profesionálním areálu vybudovaném speciálně pro Kurzy smyku (výukové prostory + výcvikový okruh).

Lokalita: Vysoké Mýto (Máte zájem o jiné lokality?)

Doba trvání: 9:00 – 16:00 (včetně přestávky na oběd 1 hod.)

Sezóna: Celoročně. Je nutno se přizpůsobit termínům, které se konají jednou až dvakrát měsíčně o víkendech.

Ostatní informace: Účastník musí být držitelem řidičského průkazu platného v době kurzu na území České republiky. Nutné na začátku kurzu předložit řidičské oprávnění sk. B a občanský průkaz ke kontrole. Minimální věk je 18 let. Fyzická a duševní způsobilost. Zákaz požít před a během kurzu alkoholické nápoje a návykové látky.

Objednávka

Typ a varianta zážitku Cena
Škola smyku Vysoké Mýto pro 1 osobu od 9:00 do 16:00 5 172 Kč

Škola smyku Vysoké Mýto – Fotogalerie

Škola smyku - Vysoké Mýto

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Bez hodnocení tohoto zážitku

Zanechte hodnocení tohoto zážitku

Vašich názorů si velmi ceníme. Z tohoto důvodu můžete přidávat vaše zkušenosti se zakoupenými zážitky. Vaše cenné rady mohou pomoci dalším kupujícím. Uveďte prosím plusy a mínusy zakoupených zážitků a pomozte nám vybrat ty nejlepší zážitkové dárky.
Vaše hodnocení: