Thajská masáž nohou

Masáž nohou
Vaše hodnocení:Bez hodnocení
Cena od: Aktuálně nedostupné

Thajská masáž nohou se praktikuje již více jak 3000 let a je inspirována starověkými čínskými terapiemi. Dopřejte si thajskou masáž nohou, která vychází z nauky o tělesných energetických drahách, které spojují chodidla s ostatními částmi těla a orgány. Při thajské masáži nohou tak uvolníte nejen své nohy, ale díky dokonalému spojení i celé tělo.

Thajská masáž nohou probíhá stimulací reflexních bodů na chodidlech, pomocí akupresurních tlaků a má pozitivní účinek na celý organismus. Působí příznivě na psychiku člověka a odbourávání stresu. Mimo to také posiluje imunitu člověka, zlepšuje krevní oběh a oběh lymfy, odstraňuje pocit těžkosti a únavy („protiúnavová masáž“), posiluje nervovou soustavu a také očisťuje tělo od toxinů a nečistot.

Při thajské masáži nohou se používají 100% esenciální oleje z výtažků tymiánu, manuky, citrónové trávy, balzámu z eukalyptu, rozmarýnu, máty a květu kaštanu.

Thajská masáž nohou obsahuje:

 • FOOT Reflexology Massage 30 minut

Lokalita

 • Praha
 • Špindlerův Mlýn / Královehradecký kraj
 • Karlovy Vary / Karlovarský kraj
 • Mladá Boleslav / Středočeský kraj
 • Hluboká nad Vltavou / Jihočeský kraj
 • Brno / Jihomoravský kraj

Doba trvání

30 minut

Počet osob

1 osoba

Možnost objednávky

celoročně od po do pá 9 – 21 hod.

Objednávka

Tento zážitek již není možné nadále objednávat. Pokračujte prosím do sekce masáže a zobrazte si aktuální nabídku. Děkujeme za pochopení.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Jedno hodnocení tohoto zážitku

 • Autor Pavlína Procházková dne 19.9.2011

  Dobrý den,

  chtěla bych Vás informovat o připravované akci Nákupy s Maminkou.
  Časopis Maminka slaví letos v listopadu 10 let a my připravujeme jako součást listopadového vydání časopisu Maminka č.11 opět akci Nákupy s Maminkou, vloni byl 1. ročník a protože jsme měli velkou spoustu kladných ohlasů, tak v akci pokračujeme a hodláme tak vytvořit tradici. Něco navíc pro maminky, aby si mohly včas a v předstihu nakoupit vánoční dárky a to s pěknými slevami.

  Akce Nákupy s Maminkou potrvá týden a to od 7. do 13. 11.2011.
  Podrobné informace o tomto projektu najdete v připojené příloze i s ukázkou pro představu, jak takový kupon může vypadat….
  Kromě kamenných obchodů může akce být směřována také pouze na e-shop – podrobnosti najdete v příloze ( pro e-shop je akce od 31.10. – kdy vyjde časopis, až do 13.11., případně do 30. listopadu).

  V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností mě prosím kontaktujte, jsem Vám plně k dispozici.
  Moc děkuji za Váš čas a těším se na případnou spolupráci.

  S přáním pěkné dne,

  Procházková Pavlína
  Sales manager
  ________________________________________
  Mladá fronta a. s.
  Mezi Vodami 1952/9
  143 00 Praha 4 – Modřany
  Tel.: +420-225 276 315
  Mobil: +420-725 039 039
  Fax: +420-225 276 222

  E-mail: prochazkovap@mf.cz
  web: http://www.mf.cz

Zanechte hodnocení tohoto zážitku

Vašich názorů si velmi ceníme. Z tohoto důvodu můžete přidávat vaše zkušenosti se zakoupenými zážitky. Vaše cenné rady mohou pomoci dalším kupujícím. Uveďte prosím plusy a mínusy zakoupených zážitků a pomozte nám vybrat ty nejlepší zážitkové dárky.
Vaše hodnocení: