Bungee jumping pro dva | Chomutov, Zvíkov

Bungee Jumping pro dva
Vaše hodnocení:44444
Cena od: 2 799,-Kč

Skok volným pádem z vysokého místa s uvázanou gumou kolem nohou, to je adrenalinová zábava nejen mladých, při které vám tuhne krev v žilách a tep srdce bije ve vysokých frekvencích. Přesně takto se budete cítit po absolvování zážitku Bungee Jumping pro dva ve kterém máte možnost zažít romantiku a adrenalin společně s někým, koho by jste v tu chvíli chtěli mít u sebe.

Bungee Jumping pro dva je váhově omezen 110 kg (Chomutov) respektně 160 kg (Zvíkov). Nevejde-li se váha obou zúčastněných do tohoto limitu, bohužel z bezpečnostních důvodů není tento zážitek to, co by vás udělalo šťastnými.

Můžete si vybrat ze dvou základních skoků – popředu a pozadu. Skok popředu má výhodu vizuální. Vidíte kam skáčete a můžete se na celou situaci psychicky připravit. Naopak u skoku pozadu prožíváte adrenalin v plnými doušky. Nevidíte kam skáčete a to ve vás probudí ještě větší hladinu adrenalinu.

Mimo váhových limitů je zážitek omezen na osoby starší 18 let. Mladší osoby mohou absolvovat bungee jumping pro dva pouze se souhlasem zákonného zástupce. Vzhledem k tomu, že při skoku jsou namáhány klouby, páteř a srdce musíte podpisem stvrdit váš zdravotní stav, který nebrání vašemu Bungee Jumping skoku. Více informací o zdravotních omezeních.

Výška mostu v lokalitě Zvíkov – 48 m.
Výška mostu v lokalitě Chomutov – 62 m.

Lokalita

 • Bungee Jumping Zvíkov
 • Bungee Jumping Chomutov

Doba trvání

cca 30 minut

Počet osob

2 osoby

Možnost objednávky

duben – říjen. (na počasí nezáleží)

Objednávka

Typ a varianta zážitkuCena
Bungee Jumping Zvíkov pro 2 osoby2 799 Kč
Bungee Jumping Chomutov pro 2 osoby2 899 Kč

Je možné na místě zakoupit záznam skoku na DVD za 699,-Kč

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

2 hodnocení tohoto zážitku

 • Autor Pepa dne 4.11.2012
  • 55555

  Pro milovníky adrenalinu jasná volba. Je to zábavný a originální dárek. Před zážitkem jsem byl dost vynervovaný, ale po jeho absolvování se mi dostalo neuvěřitelných pocitů. Doporučuji všem, kteří chtějí překonat sami sebe. Jinak na místě perfektní komunikace i přístup. Mazec…

 • Autor Jiří Stolín dne 20.3.2013
  • 33333

  U tototo zážitku máte uvedenou chybu. Maximální váhový limit u seskoků Bungee Jumpingu v Chomutově je 160 kg – více na http://www.bungyjump.cz a u seskoků na Zvíkově je max. váhově limit 110 kg – více na http://bungee.cz/bungee-jumping-podminky.asp

Zanechte hodnocení tohoto zážitku

Vašich názorů si velmi ceníme. Z tohoto důvodu můžete přidávat vaše zkušenosti se zakoupenými zážitky. Vaše cenné rady mohou pomoci dalším kupujícím. Uveďte prosím plusy a mínusy zakoupených zážitků a pomozte nám vybrat ty nejlepší zážitkové dárky.
Vaše hodnocení: