Vyhlídkové lety Příbram

Vyhlídkové lety Příbram
Vaše hodnocení:Bez hodnocení
Cena od: 1 999 Kč

Hrady Karlštejn, Žebrák, Točník, Zvíkov a zámky Dobříš a Zbiroh nebo přehrada Orlík jsou jistě památky a stavby, které jsou velmi zajímavé a určitě stojí minimálně za jednu návštěvu. Ze země. Ale co taková podívaná ze vzduchu skrze vyhlídkové lety letadlem? Garantujeme vám, že takový jedinečný výhled na naše nejznámější stavby se vám jen tak nenaskytne.

Vyhlídkové lety letadlem trvají dvacet minut, ale sami zjistíte, že během těch dvaceti minut uvidíte takové věci, jaké jste ještě neviděli – respektive jste se na ně dívali ze špatné pozice. Určitě tak doceníte krásu, která se běžně nabízí jenom ptákům anebo letadlům – třeba tomu vašemu.

Vyhlídkové lety Příbram vám umožňují pořídit takové fotografie, které jen tak někdo nemá. Nejlepší obrázky ale zůstanou ve vás – protože na tyto vyhlídkové lety letadlem jen tak nezapomenete.

Zážitek Vyhlídkové lety Příbram obsahuje:

  • Vyhlídkový let letounem Piper PA-28 pro 2 osoby na 20 minut. Jedná se o letoun pro 2 osoby a pilota.
  • Přímo na letišti se s pilotem domluvíte na trase.
  • Můžete letět nad lokality jako je Dobříš (zámek), hrad Karlštejn, Žebrák (zřícenina hradu), hrad Točník, zámek Zbiroh (zámek), přehradu Orlík nebo nad Zvíkov (hrad+soutok).

Lokalita: Střední Čechy – Příbram.

Doba trvání: Přibližně jedna hodina, let samotný 20 minut.

Sezóna: Celoročně.

Další podmínky a předpoklady: Cestující jsou povinni řádně zhodnotit svůj aktuální zdravotní stav s ohledem na srdeční vadu, vysoký krevní tlak, závratě, nachlazení a jiné indispozice, které můžou negativně ovlivnit člověka během letu.

Objednávka

Typ a varianta zážitku Cena
Vyhlídkové lety Příbram pro 2 osoby na cca 20 minut 1 999 Kč

Vyhlídkové lety Příbram – Fotogalerie

Vyhlídkové lety Příbram

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Bez hodnocení tohoto zážitku

Zanechte hodnocení tohoto zážitku

Vašich názorů si velmi ceníme. Z tohoto důvodu můžete přidávat vaše zkušenosti se zakoupenými zážitky. Vaše cenné rady mohou pomoci dalším kupujícím. Uveďte prosím plusy a mínusy zakoupených zážitků a pomozte nám vybrat ty nejlepší zážitkové dárky.
Vaše hodnocení: