Pivní lázně Chodová Planá

Pivní lázně Chodová Planá
Vaše hodnocení:Bez hodnocení
Cena od: 1 987 Kč

Chcete si užít netradiční proceduru v pivních lázních? Toužíte okusit ten pocit, kdy ležíte ve vaně plné piva? Navštivte největší pivní lázně Chodová Planá, které byli otevřeny roku 2009 a zažijte ten pocit na vlastní kůži.

Pivní lázně Chodová Planá na západě Čech jsou nejvýznamějšími pivními lázněmi v České republice. Ostatně se jedná o tak ojedinělý projekt, že svého času o něm psali i taková významná média jako New York Times či BBC.

Zážitek pivní lázně Chodová Planá se skládá z několika relaxačních procedur podporujících odpočinek těla a mysli, uvolnění svalů a prohřátí kloubů. Obsažené minerály a pivní kvasnice se směsí chmele a bylinek blahodárně působí také na pleť, vlasy a mají omlazující účinky.

Velmi důležitou součástí celé procedury (samozřejmě v ceně) je také částečná masáž těla, relaxace po koupeli a závěrečná konzumace v restauraci Stará Sladovna v hodnotě 350 Kč. Chybět samozřejmě nemohou čepovaná piva přímo z výroby. Ochutnat tak v resrauraci Stará Sladovna můžete Zlatý ležák kvasnicový, Zámecký ležák speciál 13° a Zámecké černé 10°.

Tak co myslíte, nezní tato nabídka báječně?

Pivní lázně Chodová Planá obsahuje:

  • Částečnou masáž těla (20 minut).
  • Pivní lázeň (20 minut).
  • Relaxaci po koupeli (20 minut).
  • Konzumaci v pivovarské restauraci Stará Sladovna v hodnotě 350,-CZK

Lokalita: Západní Čechy / Chodová Planá (Máte zájem o jiné lokality pivních lázní?)

Sezóna: Celoročně.

Ostatní informace: Pobyt v lázních je určen pouze pro dospělé od 18 let. Procedury v pivní lázni nemají žádná zdravotní ani fyzická omezení.

Objednávka

Typ a varianta zážitku Cena
Pivní lázně Chodová Planá pro 1 osobu 1 987 Kč

Pivní lázně Chodová Planá – Fotogalerie

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Bez hodnocení tohoto zážitku

Zanechte hodnocení tohoto zážitku

Vašich názorů si velmi ceníme. Z tohoto důvodu můžete přidávat vaše zkušenosti se zakoupenými zážitky. Vaše cenné rady mohou pomoci dalším kupujícím. Uveďte prosím plusy a mínusy zakoupených zážitků a pomozte nám vybrat ty nejlepší zážitkové dárky.
Vaše hodnocení: