Škola smyku Most

Škola smyku Most
Vaše hodnocení:Bez hodnocení
Cena od: 6 432 Kč

Naučit se ovládat krizové situace na silnici je za optimálních podmínek běžného provozu nemožné. Avšak právě tyto momenty, kdy se musíte během pár vteřin rozhodnout zachraňují lidské životy.

Vyzkoušejte si řízení v krizových situacích bezpečně a podstupte zážitek škola smyku Most v nejlepším a nejmodernějším upraveném areálu v ČR. Celé 4 hodiny si budete moci na cvičišti vyzkoušete jak reagovat v neobvyklých a extrémních situacích. Vyzkoušíte si smyk předních i zadních kol, smyk na rovině, smyk při jízdě z kopce, ale i řadu dalších aktivit jako slalom, vyhýbací manévry, brždění atd. V reálném provozu si tyto situace nevyzkoušíte.

Někteří dopravní experti dokonce zastávají názor, že škola smyku by měla být povinně zařazena do výuky v autoškolách.

Vybavení cvičiště: příčné vodní bariéry, různé druhy povrchů, aquaplaningová dráha, měření rychlostí, ostřikování ploch, 4 samostatné kluzné plochy: rovinka, zatáčka, kopec končící zatáčkou (výcvik v obou směrech) a kluzná plocha s úhybnou deskou.

Pozn.: Pro absolvování zážitku škola smyku Most je nutné vlastnit řidičské oprávnění skupiny B, občanský průkaz a vlastní či zapůjčené vozidlo (Pokud nemáte vlastní auto je možno zajistit jeho pronájem.). Do vozu nelze vzít spolujezdce, ale vašemu snažení mohou diváci přihlížet z nedaleké restaurace či školících prostor.

Škola smyku Most obsahuje:

  • Teoretickou část školy smykujak nastavit sedačku, jak připravit vozidlo, jak různá vozidla reagují v různých situacích, dozvíte se něco o fyzikálních zákonech, odstředivé síle, přilnavosti pneumatik či vlastnostech naloženého vozidla a jeho brzdné dráze.
  • Praktickou část školy smykupřesun na speciální plochu s různými kluzkými povrchy. Za asistence instruktorů se naučíte zvládat jednotlivé krizové situace. Komunikace probíhá formou vysílačky.
  • Účastnický certifikát po absolvování zážitku škola smyku Most

Lokality

  • Most / Ústecký kraj

Z Prahy = 95 km, 1 hod. jízdy autem
Z Plzně = 100 km, 1,5 hodiny jízdy autem

Doba trvání

9:00 – 16:00 (včetně přestávky na oběd 1 hod.)

Počet osob

1 osoba s minimálním věkem 18ti let

Sezóna zážitku

Celoročně. Dále je nutné zachovat vypsané termíny cca 1-2x měsíčně o víkendech.

Objednávka a další informace

Typ a varianta zážitkuCena
Škola smyku Most pro 1 osobu 6 432 Kč

Škola smyku Most – fotogalerie

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Bez hodnocení tohoto zážitku

Zanechte hodnocení tohoto zážitku

Vašich názorů si velmi ceníme. Z tohoto důvodu můžete přidávat vaše zkušenosti se zakoupenými zážitky. Vaše cenné rady mohou pomoci dalším kupujícím. Uveďte prosím plusy a mínusy zakoupených zážitků a pomozte nám vybrat ty nejlepší zážitkové dárky.
Vaše hodnocení: