Zkušení ponor

Zkušební ponor
Vaše hodnocení:Bez hodnocení
Cena od: 1 620 Kč

Toužíte poznat podvodní svět, ale dosud jste neměli odvahu? Chtěli by jste svoji příští dovolenou u moře prožít v potápěčském kurzu nebo vás prostě zajímá, jak bude vaše tělo a mysl reagovat na potápění? Není nic jednoduššího, než zkušební ponor.

Zkušební ponor je cestou za poznáním. Minikurz je určen pro lidi, kteří si nejsou jisti, zda by je potápění bavilo. Právě z tohoto důvodu existuje zkušební ponor vedený ostříleným instruktorem, který vás naučí nejen teoretickou, ale také praktickou část potápění.

Lidé si často neprávem myslí, že potápění je nebezpečné a vyžaduje notnou dávku fyzické kondice, opak je pravdou a vy možná zjistíte, že díky ponoru na zkoušku se pro vás potápění stane příjemnou relaxací a koníčkem zároveň.

Zkušení ponor obsahuje:

  • teoretická přednáška (cca 1 hodina)
  • 1x ponor na zkoušku (cca 30 minut) s kompletním zapůjčením potápěčského vybavení. Vše pod dohledem zkušeného instruktora

Lokality

  • Praha

Doba trvání

cca 1,5 hodiny

Počet osob

1 osoba s minimálním věkem 18ti let

Sezóna zážitku

Po celý rok

Lokality a objednávka

Typ a varianta zážitkuCena
Zkušební ponor pro 1 osobu 1 620 Kč

Zkušení ponor – fotogalerie

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Bez hodnocení tohoto zážitku

Zanechte hodnocení tohoto zážitku

Vašich názorů si velmi ceníme. Z tohoto důvodu můžete přidávat vaše zkušenosti se zakoupenými zážitky. Vaše cenné rady mohou pomoci dalším kupujícím. Uveďte prosím plusy a mínusy zakoupených zážitků a pomozte nám vybrat ty nejlepší zážitkové dárky.
Vaše hodnocení: