Bagrování pro zábavu Praha

Bagrování pro zábavu Praha
Vaše hodnocení:Bez hodnocení
Cena od: 3 024 Kč

Říkáte si někdy, jaké je to být bagristou? Vyzkoušejte si to! Bagrování pro zábavu Praha je poměrně nový druh zážitku, jehož hlavním principem je pobavit a vyloudit úsměv na tváři dočasného bagristy.

Připraven je pro vás velký bagr JCB 4XC Super G s nímž si máte možnost vyhloubit jámu, přemístit velké hromady nebo vykopat základy pro dům. Víceméně záleží na vás, do čeho se pustíte a co si vlastně chcete vyzkoušet.

Bagrování pro zábavu Praha je výborným dárkem pro vaše nejbližší, ale například darování tohoto zážitku vašemu nadřízenému manažerovi nemusí být vůbec špatný nápad. Vše samozřejmě s notnou dávku optimismu.

Doplňující informace: K bagrování pro zábavu si nezapomeňte přibalit i řádnou diváckou kulisu. Můžete fotografovat a pořizovat záznam bez omezení. Doporučujeme sportovní oblečení a boty do bláta. Bagrování pro zábavu Praha je možné absolvovat po celý rok, každou sobotu od 8:00 do 16:00, pokud je teplota vzduchu nad nulou a půda není zmrzlá.

Omezení: Zážitek je omezen minimálním věkem 18ti let a vlastnictvím řidičského oprávnění skupiny B. Nezapomeňte na občanský průkaz.

Bagrování pro zábavu Praha obsahuje:

  • Seznámení se a zaškolení s bagrem
  • 1 hodina bagrování dle vaší libosti

Lokality

  • Praha

Doba trvání

1 hodina

Počet osob

1 osoba

Sezóna zážitku

Po celý rok, pokud je teplota nad nulou a zem není zamrzlá

Lokality a objednávka

Typ a varianta zážitkuCena
Bagrování pro zábavu Praha pro 1 osobu 3 024 Kč

Bagrování pro zábavu Praha - fotogalerie

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Bez hodnocení tohoto zážitku

Zanechte hodnocení tohoto zážitku

Vašich názorů si velmi ceníme. Z tohoto důvodu můžete přidávat vaše zkušenosti se zakoupenými zážitky. Vaše cenné rady mohou pomoci dalším kupujícím. Uveďte prosím plusy a mínusy zakoupených zážitků a pomozte nám vybrat ty nejlepší zážitkové dárky.
Vaše hodnocení: