Čtyřkolky Vysočina

Čtyřkolky na Vysočině
Vaše hodnocení:Bez hodnocení
Cena od: 3 528 Kč

Prohánět se na silném stroji po krajině – to je sen mnoha mužů. Nyní jim ho můžete splnit. Darujte jim zážitek v podobě jízdy na terénní čtyřkolce po divokém kraji na Vysočině. Podle jejich rozzářených očí sami uvidíte, jak se jim zážitek líbil.

Koupě terénní čtyřkolky není úplně nejlevnější záležitost. Čtyřkolky Vysočina tak představují možnost, jak si vyzkoušet sílu a dovednosti tohoto stroje za mnohem rozumnější cenu. Během dvouhodinové jízdy naprosto dostatečně poznáte, co všechno se dá se čtyřkolkou vyvádět. Přilba a rukavice jsou vám na místě zapůjčeny, pohonné hmoty jsou již v ceně započteny. Šťastnou jízdu!

Zážitek Čtyřkolky Vysočina obsahuje:

  • Zapůjčení jedné čtyřkolky Linhai LC 310 Stormer (objem motoru 300cc) nebo jiné stejné kategorie a dvouhodinovou projížďku přírodou Vysočiny s instruktorem.
  • V ceně zážitku je zapůjčení přilby a rukavic, PHM, doprovod 1x 4kolka instruktora, komunikace přes CB vysílačku online, krátký záznam z výletu na DVD, umytí stroje a na závěr certifikát za zvládnutí stroje.

Počet osob: Na čtyřkolce mohou cestovat dvě osoby.

Trvání: Dvě hodiny

Oblečení: Přilbu a rukavice dodá půjčovna. Ostatní oblečení vlastní dle aktuálního počasí. Možnost zakoupit na místě papírovou kombinézu za 150,- Kč.

Sezóna: Celoročně

Počasí: Služba se poskytuje celoročně bez ohledu na počasí. Pouze silný déšť kazí zážitek z jízdy. Záleží na obdarovaném, zda chce uskutečnit výlet za každou cenu. Den před jízdou se telefonicky potvrdí předem dohodnutý čas. V případě špatné předpovědi počasí je možné termín uskutečnění jízdy po dohodě obou stran upravit.

Další podmínky a předpoklady: Nutné řidičské oprávnění sk. B nebo A – velká motorka. Občanský průkaz. Minimální věk je 18 let. Fyzická a duševní způsobilost řídit čtyřkolku. Zákaz požít před jízdou alkoholické nápoje a návykové látky.

Lokalita: Jihlava

Objednávka

Typ a varianta zážitku Cena
Čtyřkolky Vysočina na 2 hodiny 3 528 Kč

Čtyřkolky Vysočina – Fotogalerie

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Bez hodnocení tohoto zážitku

Zanechte hodnocení tohoto zážitku

Vašich názorů si velmi ceníme. Z tohoto důvodu můžete přidávat vaše zkušenosti se zakoupenými zážitky. Vaše cenné rady mohou pomoci dalším kupujícím. Uveďte prosím plusy a mínusy zakoupených zážitků a pomozte nám vybrat ty nejlepší zážitkové dárky.
Vaše hodnocení: