Fotomodelka (nafocení kalendáře)

Fotomodelka
Vaše hodnocení:Bez hodnocení
Cena od: 6 599 Kč

Chcete, aby z vás či někoho ve vašem okolí byla jednou fotomodelka? Lákalo by vás podobný zážitek někomu splnit? Není nic jednoduššího než darovat zážitek fotomodelkou na zkoušku s možností nafotit kalendář. A pokud jste stydlivé povahy můžete za malý příplatek nafotit kalendář společně s dalšími osobami které si vyberete.

Zážitek fotomodelka s nafocením kanceláře vás stáhne do světa stylu a módy. Při krátkém seznámení se o váš vzhled postarají osoby kompetentní. Vizážistka se postará o váš účes, líčení a nabídne vám rady, jak se starat o vaše vlasy a zevnějšek. Po nezbytné přípravě si vás do parády vezme fotograf a to na celé dvě hodiny. Můžete si sami vybrat v jakém stylu budete chtít focení provést (portrét, fashion, akt, glamour nebo jejich kombinace). Aby bylo focení dokonalé, vizážistka neustále kontroluje kvalitu vašeho zevnějšku, který upravuje dle potřeby fotografií. Na závěr dostane všechny pořízené fotografie na CD/DVD a s fotografem si na místě domluvíte předání kalendáře ve formátu A3 (29,7x42cm), který je v ceně zážitku, ovšem potřebuje určitý čas na vyhotovení.

Počet osob: 1 – 4 osoby

Trvání: cca 3 hodiny

Sezóna: Celoročně

Rezervace: Minimálně 1 měsíc předem

Lokalita: Praha

Objednávka

Typ a varianta zážitku Cena
Fotomodelka (nafocení kalendáře) pro 1 osobu / 3 h. 6 599 Kč
Fotomodelka (nafocení kalendáře) pro 2 osoby / 3 h. 7 899 Kč
Fotomodelka (nafocení kalendáře) pro 3 osoby / 3 h. 9 299 Kč
Fotomodelka (nafocení kalendáře) pro 4 osoby / 3 h. 10 599 Kč
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Bez hodnocení tohoto zážitku

Zanechte hodnocení tohoto zážitku

Vašich názorů si velmi ceníme. Z tohoto důvodu můžete přidávat vaše zkušenosti se zakoupenými zážitky. Vaše cenné rady mohou pomoci dalším kupujícím. Uveďte prosím plusy a mínusy zakoupených zážitků a pomozte nám vybrat ty nejlepší zážitkové dárky.
Vaše hodnocení: