Vyhlídkový let nad Alpy

Vyhlídkový let nad Alpy
Vaše hodnocení:Bez hodnocení
Cena od: Aktuálně nedostupné

Exkluzivní a luxusní dárek v podobě vyhlídkového letu nad Alpami čeká právě na Vás či vaše rodinné příslušníky. Během zážitku si budete moci vychutnat panorama Alp o kterém se vám dosud pouze snívalo. Úchvatný pohled na Alpy z ptačí perspektivy navíc přímo vybízí k romantice.

Proletíte se čtyřmístným letadlem Cessna 172 nebo Cessna 210 jehož rychlost je 200 až 300 km/h a dolet cca 900 kilometrů. Jedná se o velmi bezpečné a spolehlivé letadlo.

Vyhlídkový let nad Alpy trvá cca 8 hodin a během něho si užijete hned několik zajímavých věcí. Let začíná srazem v 8:00 na letišti Praha Letňany nebo Vodochody (vždy upřesněno). V 9 hodin a 50 minut je naplánován přílet do Alp. Následuje 30 – 40 minut nádherné podívané na zasněžené alpské vrcholy. Po takové parádě vám jistě vyhládne a proto v cca 11:00 přistanete s Salzburku, kde si vychutnáte báječný oběd. Návrat je plánován na 16:00. Samozřejmě časy jsou orientační a mohou se lišit dle počasí.

Aby vyhlídkový let nad Alpy mohl probíhat bez problému je nezbytné, aby bylo dobré počasí. Není to jen kvůli bezpečnosti, ale také z důvodu viditelnosti. Rozhodně by nikoho z vás nepotěšilo, kdyby jste si zaplatili drahý zážitek a nakonec z něj viděli pouze bouřkové mraky. Před samotným letem musíte podstoupit bezpečnostní briefing, kde vyřidíte nezbytnou administraci a obdržíte nejen bezpečnostní pokyny, ale také instrukce k samotnému letu a trase.

Nezapomeňte si sebou vzít fotoaparát, pohodlné oblečení a občanský průkaz. Přeci jen letíte do jiné země a občanka je tak nezbytná. Maximální nosnost jednoho pasažéra je 120 kilogramů.

Vyhlídkový let nad Alpy obsahuje:

  • 8:00 – odlet z Prahy. Letiště odletu bude upřesněno 3 dny před termínem odletu (Praha Letňany nebo Vodochody).
  • 9:50 – přílet nad Alpy
  • cca 30 – 40 min – objevení úžasných alpských scenerií
  • 11:00 – přistání v Salzburku, oběd
  • 16:00 – přílet – Praha

Lokalita

  • Praha –> Alpy –> Salzburk –> Praha

Doba trvání

cca 8 hodin

Počet osob

1 osoba (možnost objednávky pro více lidí)

Možnost objednávky

Po celý rok. Nezbytné je pouze dobré počasí kvůli viditelnosti a bezpečnosti. V případě špatného počasí se mohou lety opozdit či odložit na jiný den.

Objednávka

Tento zážitek již není možné nadále objednávat. Pokračujte prosím do sekce zážitky ve vzduchu a zobrazte si aktuální nabídku. Děkujeme za pochopení.

Fotogalerie vyhlídkový let Alpy

Vyhlídkový let nad Alpy Vyhlídkový let nad Alpy Vyhlídkový let nad Alpy

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Bez hodnocení tohoto zážitku

Zanechte hodnocení tohoto zážitku

Vašich názorů si velmi ceníme. Z tohoto důvodu můžete přidávat vaše zkušenosti se zakoupenými zážitky. Vaše cenné rady mohou pomoci dalším kupujícím. Uveďte prosím plusy a mínusy zakoupených zážitků a pomozte nám vybrat ty nejlepší zážitkové dárky.
Vaše hodnocení: