Kurz přežití

Kurz přežití
Vaše hodnocení:Bez hodnocení
Cena od: Aktuálně nedostupné

Spoustu z vás jistě při sledování filmových akčních trháků napadlo, jaké by to bylo být hlavním hrdinou. Takovým hrdinou, který musí přežít v přírodě a vypořádat se nejen s nástrahami divočiny, ale také se svým psychickým stavem. Máme pro vás zajímavé kompromisní řešení jak si to vyzkoušet na vlastní kůži a to pomocí kurzu přežití ve volné přírodě.

Během 24 hodin budete vystaveni psychickému, ale i fyzickému vypětí. Budete se muset o sebe postarat ve volné přírodě. Zážitek kurz přežití vás kompletně připraví na řešení krizových situací, které vám mohou v případě ztráty v divočině zachránit život.

Mezi základní principy kurzu přežití patří stavba přístřešku, rozdělání ohně bez pomocí sirek či zapalovače, získání potravy a vody. Nadšenci se mohou těšit také na slaňování a horolezectví, které je nezbytnou průpravou k záchraně života v horských oblastech. Neméně důležitou součástí je také orientace a samotná chůze v těžkém terénu. To vše si budete moci vyzkoušet v jedné z nabízených lokalit – na Křivoklátsku, v Brdech, v Orlických horách nebo na Libavé. Dle přání může být kurz přežití upraven individuálně dle vašeho přání např. na přežití na horách, military kurz přežití atd.

Jistě se ptáte kdo vás bude provázet kurzem přežití. Budou to instruktoři, kteří prošli speciálním výcvikem Armády ČR, armád NATO, prošli kontraktem pro bezpečnost na Blízkém východě. Tito lidé mají přežití v přírodě přímo v popisu své práce.

Kurz přežití obsahuje:

  • 24 hodinový kurz přežití ve volné přírodě pod vedením zkušených instruktorů v lokalitách: Křivoklátsko, Brdy, Orlické hory nebo Libavá
  • zapůjčení vybavení k bivakování – spací pytel, karimatka, batoh, pončo, vařič, ešus, mačeta
  • zapůjčení výstroje ke slaňování
  • potravinový balíček včetně pitné vody na 24 hodin
  • přepravu do místa určení a zpět
  • za příplatek možno zajistit připojištění

Lokalita

  • Prodejce zážitku má sídlo v Rakovníku
  • Lokality kurzu přežití: Křivoklátsko, Brdy, Orlické hory nebo Libavá

Doba trvání

1 den

Počet osob

1 či 2 osoby

Možnost objednávky

Po celý rok.

Objednávka

Tento zážitek již není možné nadále objednávat. Pokračujte prosím do sekce adrenalinové zážitky a zobrazte si aktuální nabídku. Děkujeme za pochopení.

Fotogalerie kurz přežití

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Bez hodnocení tohoto zážitku

Zanechte hodnocení tohoto zážitku

Vašich názorů si velmi ceníme. Z tohoto důvodu můžete přidávat vaše zkušenosti se zakoupenými zážitky. Vaše cenné rady mohou pomoci dalším kupujícím. Uveďte prosím plusy a mínusy zakoupených zážitků a pomozte nám vybrat ty nejlepší zážitkové dárky.
Vaše hodnocení: