Romantická relaxace pro dva s večeří / Slaný

Romantika Slaný
Vaše hodnocení:Bez hodnocení
Cena od: Aktuálně nedostupné

Dopřejte si společně chvíle romantiky. Luxusní prostředí čtyřhvězdičkového hotelu ve Slaném vás přivítá jak se patří. Užijete si na celé dvě hodiny romantické relaxace ve wellness centru hotelu, které bude uzavřeno před dalšími návštěvníky a bude patřit pouze vám. Vyřádit se můžete v sauně, vířivce či ve fittness centru. Jako pozornost hotelu obdržíte láhev sektu zdarma.

Po absolvování privátní romantické relaxace ve dvou vás čeká romantická večeře při svíčkách v hotelové restauraci nebo vinárně. Těšit se můžete na menu o 4 chodech o celkové délce cca 2 hodiny.

Můžete si navíc naplánovat celý den tak, že součást romantického dne bude i procházka po královské městě Slaný nedaleko Prahy (cca 25 kilometrů). Můžete obdivovat nejen historické památky, ale také dominantu celého kraje Slánskou horu.

Zážitek romantická relaxace s večeří pro dva obsahuje:

  • vstup do privátního wellness centra na 2 hodiny: sauna, vířivka, fitness + 1 láhev sektu zdarma
  • romantická večeře o 4 chodech při svíčkách v hotelové restauraci nebo vinárně

Lokalita

  • Slaný nedaleko Prahy (cca 25 km)

Doba trvání

cca 4 hodiny

Počet osob

2 osoby

Možnost objednávky

Po celý rok

Objednávka

Tento zážitek již není možné nadále objednávat. Pokračujte prosím do sekce romantické zážitky a zobrazte si aktuální nabídku. Děkujeme za pochopení.

Fotogalerie

Romantika Slaný Romantika Slaný Romantika Slaný

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Bez hodnocení tohoto zážitku

Zanechte hodnocení tohoto zážitku

Vašich názorů si velmi ceníme. Z tohoto důvodu můžete přidávat vaše zkušenosti se zakoupenými zážitky. Vaše cenné rady mohou pomoci dalším kupujícím. Uveďte prosím plusy a mínusy zakoupených zážitků a pomozte nám vybrat ty nejlepší zážitkové dárky.
Vaše hodnocení: