Akrobatický let Z142 / Příbram, Brno, Karlovy Vary

Akrobatický let Z 142
Vaše hodnocení:Bez hodnocení
Cena od: 3 408 Kč

Adrenalinový zážitek, při kterém Vám bude doslova tuhnout krev v žilách. Letoun Z-142 je plně přizpůsoben akrobatickým letům a právě Vy můžete být další posádkou letu, který bude na obloze bláznit jako smyslů zbavený.

Při akrobatickém letu Z-142 zažijete nejen přetížení -2G až +5G, ale především si ze zážitku odnese vzpomínky, na které budete vzpomínat po zbytek života. Zážitek je Vám navíc zcela přizpůsoben a to tak, že se můžete s pilotem domluvit jak moc adrenalinový má tento akrobatický let být.

Čekají vás výkruty, zatáčky, vývrtky, střemhlavý let, let vzhůru nohama a spousta dalších akrobatických prvků, které provádí zkušený a vycvičený akrobatický pilot.

Zážitek akrobatický let je možné absolvovat hned ve třech lokalitách a to v Příbrami, Brně nebo Karlových Varech v časech 10 nebo 15 minut.

Před objednávkou zážitku je důležité brát v potaz svůj zdravotní stav nebo zdravotní stav osoby, pro které tento zážitek objednáváte. Nedoporučuje se absolvovat zážitek osobám s poruchami srdce, osobám s vysokým krevním tlakem, závratěmi a jinými nemocemi, které se k akrobatickému letu zrovna nehodí.

Zážitek akrobatický let obsahuje:

  • Akrobatický let letounem Z-142 pro jednu osobu po dobu 10 nebo 15 minut dle objednávky. Jedná se o letoun pro jednu osobu a pilota.

Lokalita

  • Příbram
  • Brno
  • Karlovy Vary

Doba trvání

cca 60 minut – samotný let 10 nebo 15 minut

Počet osob

1 osoba

Možnost objednávky

Březen až říjen

Objednávka

Typ a varianta zážitkuCena
Akrobatický let Z-142 na 10 minut3 408 Kč
Akrobatický let Z-142 na 15 minut4 320 Kč

Fotogalerie

Akrobatický let Z 142

Akrobatický let Z 142

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Bez hodnocení tohoto zážitku

Zanechte hodnocení tohoto zážitku

Vašich názorů si velmi ceníme. Z tohoto důvodu můžete přidávat vaše zkušenosti se zakoupenými zážitky. Vaše cenné rady mohou pomoci dalším kupujícím. Uveďte prosím plusy a mínusy zakoupených zážitků a pomozte nám vybrat ty nejlepší zážitkové dárky.
Vaše hodnocení: