Polárium + solná jeskyně

Polárium Praha + solná jeskyně
Vaše hodnocení:Bez hodnocení
Cena od: 1 188 Kč

Jste již na pokraji svých sil a nemáte ani ponětí, jak se vám daří den co den vstát z postele? Trápí vás bolesti zad nebo pohybového ústrojí již delší dobu? Trpíte nadváhou nebo depresemi? Pokud jste minimálně jednou odpověděli ano, pak vám určitě prospěje aspoň jedna návštěva polária a solné jeskyně.

Teplotu až -110°C zažijete a pocítíte na vlastní kůži během této léčby chladem. Nebojte, určitě neumrznete, vzduch je zbavený veškeré vlhkosti a pobyt na něm trvá maximálně tři minuty. Po této terapii následuje nenáročné cvičení a potom téměř hodinová relaxace v solné jeskyni. Po absolvování takovéto léčebné kúry se zcela jistě budete cítit jako znovuzrození, plní nově nabytých sil, radostní a šťastní a hlavně – krátkodobě zmizí veškeré bolesti. Polárium navíc velmi urychluje hojení ran. Příznivé účinky léčby mrazem a relaxace v solné jeskyni se nejvíce projeví po deseti až dvaceti návštěvách.

Zážitek Polárium a solná jeskyně obsahuje:

  • 2 vstupenky (takže můžete vzít někoho s sebou)
  • vstupní lékařskou kontrolu (měření tlaku)
  • 2-3 minuty v poláriu
  • 20 minut lehkého cvičení pod odborným dohledem, které je nezbytnou součástí kryoterapie
  • 50 minut relaxace v SOLNÉ JESKYNI
  • zapůjčení potřebného oblečení – tričko, šortky, ponožky, čelenka, rukavice, ústní rouška (nemusíte si tedy nic nosit s sebou)

Lokalita: Praha

Doba trvání: Celková doba zážitku je cca 2 hodiny

Další podmínky a předpoklady: Vhodné pro každého zdravého člověka. Není vhodné pro těhotné ženy, pro osoby s vysokým krevním tlakem (přes 160/110) či akutním onemocněním srdce.

Možnost objednávky: Po celý rok

Objednávka

Typ a varianta zážitku Cena
Polárium + solná jeskyně / 2 vstupenky 1 188 Kč

Polárium a solná jeskyně – Fotogalerie

Polárium Praha + solná jeskyně

Polárium v Praze navštívil i známý olympijský vítěz Jan Železný (vpravo)

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Bez hodnocení tohoto zážitku

Zanechte hodnocení tohoto zážitku

Vašich názorů si velmi ceníme. Z tohoto důvodu můžete přidávat vaše zkušenosti se zakoupenými zážitky. Vaše cenné rady mohou pomoci dalším kupujícím. Uveďte prosím plusy a mínusy zakoupených zážitků a pomozte nám vybrat ty nejlepší zážitkové dárky.
Vaše hodnocení: