Polárium Praha

Polárium Praha
Vaše hodnocení:Bez hodnocení
Cena od: 1 044 Kč

Kdo by to byl řekl, že by se člověk nechal dobrovolně vystavit tak nízkým teplotám, které zdaleka předčí tu nejkrutější zimu, která kdy byla na zemi změřena? A ejhle, ono je to prý dokonce pro člověka zdravé a prospěšné! Proč je tomu tak? Polárium je místnost, kde teplota dosahuje -110°C až -160°C. To působí blahodárně na celé tělo, odstraňuje chronické potíže hlavně skvěle uvolňuje tělo od stresu a únavy. Středisko, kam vás zveme, Polárium Praha, vám dopomůže ke stavu naprosté relaxace. Polárium na nás vypustí sice velmi mrazivý vzduch, ten je ale naprosto zbaven vlhkosti. Teplota uvnitř těla se nezmění, zato se prudce změní teplota na povrchu, což má za následek urychlení metabolismu a zrychlení hojícího procesu. Polárium Praha vám pomůže ulevit od dlouhodobé bolesti zad a pohybového ústrojí, nadváhy, celulitidy, deprese a celkové únavy.

Zážitek Polárium Praha obsahuje:

  • 2 vstupenky (takže můžete vzít někoho s sebou)
  • vstupní lékařskou kontrolu (měření tlaku)
  • 2-3 minuty v poláriu
  • 20 minut lehkého cvičení pod odborným dohledem, které je nezbytnou součástí kryoterapie
  • zapůjčení potřebného oblečení – tričko, šortky, ponožky, čelenka, rukavice, ústní rouška (nemusíte si tedy nic nosit s sebou)

Lokalita: Praha

Doba trvání: Celková doba zážitku je cca 1 hodina.

Další podmínky a předpoklady: Vhodné pro každého zdravého člověka. Není vhodné pro těhotné ženy, pro osoby s vysokým krevním tlakem (přes 160/110) či akutním onemocněním srdce.

Možnost objednávky: Po celý rok

Objednávka

Typ a varianta zážitku Cena
Polárium Praha / 2 vstupenky 1 044 Kč

Polárium Praha – Fotogalerie

Polárium Praha

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Bez hodnocení tohoto zážitku

Zanechte hodnocení tohoto zážitku

Vašich názorů si velmi ceníme. Z tohoto důvodu můžete přidávat vaše zkušenosti se zakoupenými zážitky. Vaše cenné rady mohou pomoci dalším kupujícím. Uveďte prosím plusy a mínusy zakoupených zážitků a pomozte nám vybrat ty nejlepší zážitkové dárky.
Vaše hodnocení: