Plavba lodí Praha s večeří a ubytováním

Plavba lodí Praha
Vaše hodnocení:Bez hodnocení
Cena od: Aktuálně nedostupné

Plavba lodí Praha, to je zážitek, který vás nadchne již od samého počátku. Čeká vás totiž 3 hodinová plavba lodí po Vltavě s živou hudbou, večeří, průvodcem na palubě a ubytováním v hostelu v centru Prahy.

V hostelu vás v podvečer vyzvedne mikrobus, díky němuž se přemístíte k lodi, kde na vás čeká příjemně strávený večer. Prohlédnete si Prahu z paluby lodi, čeká vás zcela jiný pohled na Pražská nábřeží. Na lodi též povečeříte, dozvíte se pár zajímavostí a poslechnete si příjemnou hudbu, která celé atmosféře dodá ten pravý šmrnc.

Po zakotvení lodi na vás znovu bude čekat mikrobus, který vás ještě celých 30 minut proveze nejkrásnějšími místy historické Prahy. Den zakončíte v hostelu v centru Prahy, který je vybaven vlastním sociálním zařízením, koupelnou a kuchyňkou.

Druhý den vás čeká snídaně a odpoledne odjezd domů.

Plavba lodí Praha s večeří a ubytováním obsahuje:

  • ubytování ve 2lůžkovém apartmánu v hostelu v centru Prahy (dvoulůžkový pokoj, kuchyňka, koupelna a toaleta)
  • 1x snídaně
  • 1x výlet minibusem s průvodcem po centru Prahy a plavbu lodí po Vltavě s večeří (studený a teplý bufet, welcome drink) a živou hudbou, trvání celkem 4hodiny

Lokalita

  • Praha

Doba trvání

2 dny / samotná plavba + mikrobus cca 4 hodiny

Počet osob

1 nebo 2 osoby

Možnost objednávky

Po celý rok

Objednávka

Tento zážitek již není možné nadále objednávat. Pokračujte prosím do sekce relaxace a wellness a zobrazte si aktuální nabídku. Děkujeme za pochopení.

Plavba lodí Praha s večeří a ubytováním

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Bez hodnocení tohoto zážitku

Zanechte hodnocení tohoto zážitku

Vašich názorů si velmi ceníme. Z tohoto důvodu můžete přidávat vaše zkušenosti se zakoupenými zážitky. Vaše cenné rady mohou pomoci dalším kupujícím. Uveďte prosím plusy a mínusy zakoupených zážitků a pomozte nám vybrat ty nejlepší zážitkové dárky.
Vaše hodnocení: