Masáž a zábal ze zeleného čaje

Zelený čaj
Vaše hodnocení:Bez hodnocení
Cena od: 2 124 Kč

O zeleném čaji koluje hodně tvrzení, konkrétně o tom, jaký má vliv na lidský organismus, některá jsou více či méně vědecky založená. Byly vypracovány studie, které tvrdí, že pití zeleného čaje snižuje možnost kardiovaskulárních chorob a rakoviny, čímž radikálně prodlužuje lidský život. Navíc omezuje poruchy kognitivních, tedy poznávacích, funkcí mozku. Také údajně snižuje cholesterol a pomáhá při hubnutí. My vám nabízíme poněkud netradiční využití účinků zeleného čaje – o pitnou kúru se tedy nejedná.

Jde o masáž a zábal se zeleným čajem. Je to úžasná léčivá a relaxační procedura, kterou určitě musíte vyzkoušet, zvláště pokud jste často vystaveni stresu. Masáž a zábal vás krásně pročistí a zregeneruje. Vaše tělo bude zásobeno zeštíhlujícími proteiny, theinem a kofeinem. Nejdříve podstoupíte masáž s peelingem ze zeleného čaje a potom další masáž s olejem z hroznových jadérek. Pak následuje samotný zábal.

Zážitek Masáž a zábal ze zeleného čaje obsahuje:

  • Masáž a zábal ze zeleného čaje v luxusním salónu v centru Prahy.

Doba trvání: 90 minut.

Lokalita: Praha.

Objednávka

Typ a varianta zážitku Cena
Masáž a zábal ze zeleného čaje pro 1 osobu 2 124 Kč
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Bez hodnocení tohoto zážitku

Zanechte hodnocení tohoto zážitku

Vašich názorů si velmi ceníme. Z tohoto důvodu můžete přidávat vaše zkušenosti se zakoupenými zážitky. Vaše cenné rady mohou pomoci dalším kupujícím. Uveďte prosím plusy a mínusy zakoupených zážitků a pomozte nám vybrat ty nejlepší zážitkové dárky.
Vaše hodnocení: