Lezecká stěna Praha – individuální lekce

Kurzy lezení
Vaše hodnocení:Bez hodnocení
Cena od: 1 188 Kč

Také patříte mezi ty lidi, kteří zbožňují ten pocit, když visí na skále nebo na stěně a čeká je právě velmi náročný úsek? Krev roznáší po celém těle adrenalin a vy se odhodláváte postoupit dále. Je vám jasné, že do toho musíte dát vše, jinak spadnete. Není cesty zpět, jen dopředu – a právě proto musíte uspět. Pokud tyto situace zbožňujete a vyhledáváte, pak pro vás něco máme.

Máme zde přichystaný vstup do areálu, kde si své umění zdolávat vrcholy vyzkoušíte na umělé stěně. Lezecká stěna Praha nabízí perfektní příležitost jak pro začátečníky tak i pro zkušené horolezce, jak se zocelit a vyzkoušet, co v člověku doopravdy je.

Zážitek Lezecká stěna Praha – Individuální lekce obsahuje:

  • Vstupné na stěnu po dobu 3 hodin, zapůjčení veškerého potřebného vybavení a péči instruktora. Vhodné pro začátečníky i pokročilé.

Lokalita: Praha

Doba trvání: 3 hodiny

Sezóna: Celoročně

Počet osob: 1

Objednávka

Typ a varianta zážitku Cena
Lezecká stěna Praha – individuální lekce pro 1 osobu (3 hodiny) 1 188 Kč

Lezecká stěna Praha – Individuální lekce – Fotogalerie

Kurzy lezení

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Bez hodnocení tohoto zážitku

Zanechte hodnocení tohoto zážitku

Vašich názorů si velmi ceníme. Z tohoto důvodu můžete přidávat vaše zkušenosti se zakoupenými zážitky. Vaše cenné rady mohou pomoci dalším kupujícím. Uveďte prosím plusy a mínusy zakoupených zážitků a pomozte nám vybrat ty nejlepší zážitkové dárky.
Vaše hodnocení: