Akrobatický let EXTRA 300 L

Obloha
Vaše hodnocení:Bez hodnocení
Cena od: 9 072 Kč

Možná se vám bude točit hlava a udělá se vám špatně od žaludku. Určitě si budete říkat, jak jste do tohohle stroje mohli vlézt dobrovolně. Nepochybně se však na tento zážitek nikdy nezapomenete – a třeba si ho někdy zopakujete. Řeč je o letu v akrobatickém letadlu Extra 300L.

Extra 300L není jen tak obyčejný akrobatický letoun. Je to světová špička. S tímto modelem létá nebo létalo několik elitních akrobatických skupin, je zařazen do letek čtyř armád světa. Věřte, že to nebude obyčejný vyhlídkový let. S tímto letadlem dosáhnete extrémních situací, kde se opravdu začnete modlit o návrat na zem.

Zážitek Akrobatický let EXTRA 300 L obsahuje:

  • Akrobatický let speciálem EXTRA 300L pro jednu osobu. Jedná se o letoun pro jednu osobu a pilota.

Lokalita:

  • Střední Čechy.

Doba trvání: Přibližně jedna hodina, let samotný 10 minut

Sezóna: březen – říjen

Počet osob:1

Termíny: Vždy dvakrát za měsíc, o víkendech.

Další podmínky a předpoklady: Cestující jsou povinni řádně zhodnotit svůj aktuální zdravotní stav s ohledem na srdeční vadu, vysoký krevní tlak, závratě, nachlazení a jiné indispozice, které můžou negativně ovlivnit člověka během letu.

Objednávka

Typ a varianta zážitku Cena
Akrobatický let EXTRA 300 L pro 1 osobu 9 072 Kč
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Bez hodnocení tohoto zážitku

Zanechte hodnocení tohoto zážitku

Vašich názorů si velmi ceníme. Z tohoto důvodu můžete přidávat vaše zkušenosti se zakoupenými zážitky. Vaše cenné rady mohou pomoci dalším kupujícím. Uveďte prosím plusy a mínusy zakoupených zážitků a pomozte nám vybrat ty nejlepší zážitkové dárky.
Vaše hodnocení: