Projížďka na čtyřkolce u Špindlerova Mlýna

Čtyřkolky Špindlerův Mlýn
Vaše hodnocení:Bez hodnocení
Cena od: Aktuálně nedostupné

Čtyřkolky se stali v posledních málo letech doslova hitem. Nabízí totiž skvělou adrenalinovou zábavu a možnost brázdit nejrůznější terény v překrásné krajině. V tomto zážitku si vyzkoušíte řízení čtyřkolky v terénu pod vedením zkušeného instruktora, který vám zaručeně pomůže v případě nesnází.

Čtyřkolky jsou vhodné do nejrůznější terénů. Můžete zdolávat polní cesty, bahno, asfalt, kameny, brody nebo les.

Vyrazte do Špindlu a užijte si až 60ti kilometrovou trasu, která je pro vás v této lokalitě připravena. Nezapomeňte si sebou přibalit řidičský průkaz, protože bez něj je bohužel řízení čtyřkolky nemožné. Za malý poplatek si sebou můžete dokonce vzít i spolujezdce, který bude celý zážitek prožívat s vámi.

Čtyřkolky Špindlerův Mlýn jsou také vhodným dárkem pro muže. Představte si ty šťastné zářící oči v momentě, kdy svému muži, příteli či kamarádovi sdělíte, že zanedlouho bude sedět na čtyřkolce a brázdit terén v Podkrkonoší. Ještě větší radost mu uděláte, pokud si na čtyřkolku sednete s ním.

Čtyřkolky ve Špindlu obsahuje:

  • instruktora – průvodce, čtyřkolku, helmu, rukavice, servis

Možnost zapůjčit speciální touringové bundy z nepromokavého materiálu osazeny chrániči loktů a ramen pro pocit větší bezpečnosti, ale také např. z důvodu čistoty vašeho oblečení.

Lokalita

  • Špindlerův Mlýn / Podkrkonoší / Královehradecký kraj

Doba trvání

2,5 hodiny

Počet osob

1 nebo 2 osoby (druhá osoba spolujezdec)

Možnost objednávky

duben – listopad

Objednávka

Tento zážitek již není možné nadále objednávat. Pokračujte prosím do sekce Auto / moto zážitky a zobrazte si aktuální nabídku. Děkujeme za pochopení.

Fotogalerie – Čtyřkolky v Podkrkonoší

Čtyřkolky Špindlerův Mlýn

Kompletní nabídka zážitků spojených s jízdou na čtyřkolce

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Bez hodnocení tohoto zážitku

Zanechte hodnocení tohoto zážitku

Vašich názorů si velmi ceníme. Z tohoto důvodu můžete přidávat vaše zkušenosti se zakoupenými zážitky. Vaše cenné rady mohou pomoci dalším kupujícím. Uveďte prosím plusy a mínusy zakoupených zážitků a pomozte nám vybrat ty nejlepší zážitkové dárky.
Vaše hodnocení: