Změna image Praha

Luxusní studio
Vaše hodnocení:Bez hodnocení
Cena od: 7 488 Kč

Už se vám stalo, že když jste se podívali do zrcadla, tak jste neviděli na sobě nic atraktivního, nic, co by, lidově řečeno, mělo šmrnc a nic, co by na vás jiskřilo? Potom to chce změnu a my víme jakou! Vyzkoušejte naši změnu image, kdy vám profesionální kadeřníci, stylisti a vizážisti poradí, jak co nejvíce vyniknout.

Změna image Praha představuje vaši celkovou proměnu. Základem je úvodní rozhovor s týmem odborníků, kde si všechno vyjasníte, co od sebe očekáváte. Jako první nastupuje kadeřník, který vhodně upraví střih a barvu vašich vlasů. Vizážista pak podtrhne váš měnící se vzhled úpravou vašeho obličeje. Jako poslední bude s vámi pracovat stylista, který vám doporučí nejlepší podobu vašeho šatníku v závislosti na několika faktorech.

V průběhu celé změny image nejde ani tolik o extrémní změnu, ale o vyvážení vašich jednotlivých dispozic. Profesionálové vždy berou ohled na vaši jedinečnost a s tím se snaží pracovat.

Zážitek Změna Image Praha obsahuje:

  • Kompletní proměnu Vaší image.
  • Kadeřník.
  • Vizážista.
  • Modní stylista.
  • Malé občerstvení.

Doba trvání: 1 den.

Lokalita: Praha.

Objednávka

Typ a varianta zážitku Cena
Změna image Praha pro 1 osobu 7 488 Kč

Změna Image Praha – Fotogalerie

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Bez hodnocení tohoto zážitku

Zanechte hodnocení tohoto zážitku

Vašich názorů si velmi ceníme. Z tohoto důvodu můžete přidávat vaše zkušenosti se zakoupenými zážitky. Vaše cenné rady mohou pomoci dalším kupujícím. Uveďte prosím plusy a mínusy zakoupených zážitků a pomozte nám vybrat ty nejlepší zážitkové dárky.
Vaše hodnocení: