Tibetská masáž

Tibetská masáž
Vaše hodnocení:Bez hodnocení
Cena od: 2 599 Kč

Tibetská masáž rozhodně není klasická masáž. Je to jedna z nejúčinnějších metod, jak obnovit a rozproudit energii v lidském těle. Propojuje všechny tři elementy člověka – tělo, mysl a duši. Techniky, které se při této masáži používají, jsou staré tisíce let a vycházejí z nejstarších poznatků o lidském těle. Právě proto je tibetská masáž vhodná pro všechny lidi.

Zkušení maséři využívající starých a osvědčených technik dovedou vaše tělo k maximální relaxaci a obnoví proud energie ve vašem těle. Jakmile bude procedura ukončena, budete se cítit tak neskutečně nabiti energií, jako snad ještě nikdy.

Zážitek Tibetská masáž obsahuje:

Tibetský specialista používá techniky založené na principech reiki, neboli metody zpřístupnění životní energie. Energii vám probudí a následně správně usměrní. Kombinuje při tom prvky relaxační masáže, stlačování akupresurních bodů a jemného protahování. To vše za použití přírodního oleje, který vám nejen zpříjemní samotnou proceduru, ale také působí blahodárně na vaší pokožku.

Sezóna: celoročně (mimo pondělí)

Délka: 90 min

Lokality: Praha 1 (okres Praha)

Počet osob: 1 osoba

Rezervace: Ideálně 14 dní předem.

Objednávka

Typ a varianta pobytu Cena
Tibetská masáž pro 1 osobu (90 minut)2 599 Kč

Tibetská masáž – Fotogalerie

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Bez hodnocení tohoto zážitku

Zanechte hodnocení tohoto zážitku

Vašich názorů si velmi ceníme. Z tohoto důvodu můžete přidávat vaše zkušenosti se zakoupenými zážitky. Vaše cenné rady mohou pomoci dalším kupujícím. Uveďte prosím plusy a mínusy zakoupených zážitků a pomozte nám vybrat ty nejlepší zážitkové dárky.
Vaše hodnocení: