Tandem paragliding

Tandem paragliding
Vaše hodnocení:Bez hodnocení
Cena od: 1 968 Kč

Také se ptáte, jaký to je pocit mít křídla a volně létat s tím úžasným pocitem svobody? Také vás fascinují filmy a dokumenty o ptácích, jak si tak volně cestují prostorem? Díky naší nabídce si to můžete vyzkoušet! Tandem paragliding je naprosto bezpečný, protože celou dobu letíte připoutaní k zkušenému instruktorovi. Po dobu letu vás navíc neruší žádný otravný zvuk motoru, vy si jen v klidu vychutnáváte ten naprosto nezvyklý pohled dolů na zem. Věřte, že po přistání se vám z tohoto zážitku budou klepat nohy a určitě si budete chtít let co nejdříve zopakovat. Paragliding let v tandemu na vás neklade žádné nároky, všechny podstatné informace se dozvíte během úvodní instruktáže.

Zážitek Tandem paragliding obsahuje:

  • Krátkou úvodní instruktáž a samotný let, při kterém jste připoutáni ke svému tandem pilotovi.

Sezóna: Duben až září. Termín létání se domlouvá přímo s pilotem a následně potvrzuje v den letu, limitující jsou povětrnostní podmínky.

Počet účastníků: 1

Doba trvání: 2 hodiny (samotný let 10 – 15 minut).

Lokalita: Český Ráj, Beskydy

Další podmínky a předpoklady: Minimální váha pasažéra 40 kg. Pevná sportovní obuv, nejlépe kotníková, teplejší oblečení, příp. rukavice, vlastní přilba na kolo výhodou.

Objednávka

Typ a varianta pobytu Cena
Tandem paragliding pro 1 osobu 1 968 Kč

Tandem paragliding – Fotogalerie

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Bez hodnocení tohoto zážitku

Zanechte hodnocení tohoto zážitku

Vašich názorů si velmi ceníme. Z tohoto důvodu můžete přidávat vaše zkušenosti se zakoupenými zážitky. Vaše cenné rady mohou pomoci dalším kupujícím. Uveďte prosím plusy a mínusy zakoupených zážitků a pomozte nám vybrat ty nejlepší zážitkové dárky.
Vaše hodnocení: