Soukromý let balónem pro dva

Let balónem pro dva - Karlštejn
Vaše hodnocení:Bez hodnocení
Cena od: 18 780 Kč

Chcete překvapit svoji milovanou osobu romantickým a zároveň dobrodružným dárkem? Potom vyzkoušejte let balónem pro dva. Zažijte opravdický pocit vzdušné lehkosti, kdy vás nadnáší jen hromada ohřátého vzduchu a vy s partnerem sdílíte tu krásu dosud nepoznaného výhledu na krajinu, která je tak důvěrně známá ze země, ale ze vzduchu dostává úplně jiný rozměr. Let balónem pro dva startuje z mnoha lokalit po celé České Republice, stačí si jen vybrat nejvhodnější místo.

Největší výhodou tohoto zážitku je soukromý. Let balónem je totiž pouze pro vás dva a nemusíte se tak o koš dělit s jiným pasažérem mimo pilota.

Soukromý let balónem pro dva obsahuje:

  • Letenku pro dvě osoby, pojištění, slavnostní křest a pamětní list.
  • V balónu budete pouze sami dva a pilot.

Průběh zážitku: Balón k odletu připraví posádka. Se samotnou přípravou můžete pomáhat. Plynule přejdete ke krátké instruktáži, jak se při letu chovat. Nastává minuta M, kdy nastupujete společně s pilotem do koše a nastává odlet. Ten trvá obvykle cca 1 hodinu, vzdálenost doletu závisí na rychlosti větru, většinou se ale jedná o vzdálenost 10-15 kilometrů vzdušnou čarou. Po hladkém přistání jste slavnostně pokřtěni a pilot vám vystaví pamětní certifikát. Pozemní doprovod, který je součástí celého týmu a sleduje let balónu po přistání naloží pasažéry a techniku. Vše poté dopraví na místo startu či dle domluvy.

Sezóna: Celoročně. Pouze za meteorologické situace, která zajistí bezpečné provedení letu. Den a čas vzletu se potvrzuje několik hodin předem s ohledem na předpověď počasí.

Doba trvání: 3–4 hodiny, samotný let přibližně jednu hodinu.

Lokalita:

Praha – Konopiště
Karlštejn
Český ráj
Plzeň
České Budějovice
Český Krumlov
Hluboká nad Vltavou
Tábor
Telč
Chrudim
Ústí nad Orlicí
Brno – Kraví Hora
Brno – Přehrada
Buchlov – louka pod hradem
Uherské Hradiště – u zimního stadionu
Kunovice – letiště
Zlín – pod velkým kinem
Břestek – u fotbalového hřiště
Smraďavka – lázně Leopoldov
Ostrava (výstaviště Černá louka)
Ostrava (Frýdek – Místek)
Ostrava (Stará Bělá)
Pálava
Olomouc
Přesné místo startu určuje pilot s ohledem na technické a meteorologická omezení zážitku.

Další podmínky a předpoklady: Těhotným ženám není let balónem doporučován. Doporučujeme se obléknout spíše do sportovnějšího oblečení a pevných bot. Nezapomeňte si sebou přibalit fotoaparát či kameru. Pohled na krajinu z ptačí perspektivy je totiž nezapomenutelný.

Objednávka

Typ a varianta zážitku Cena
Soukromý let balónem pro 2 osoby 18 780 Kč

Soukromý let balónem pro dva – Fotogalerie

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Bez hodnocení tohoto zážitku

Zanechte hodnocení tohoto zážitku

Vašich názorů si velmi ceníme. Z tohoto důvodu můžete přidávat vaše zkušenosti se zakoupenými zážitky. Vaše cenné rady mohou pomoci dalším kupujícím. Uveďte prosím plusy a mínusy zakoupených zážitků a pomozte nám vybrat ty nejlepší zážitkové dárky.
Vaše hodnocení: