Snowkiting kurzy

SnowKiting kurzy
Vaše hodnocení:Bez hodnocení
Cena od: 2 599 Kč

Snowkiting je adrenalinová zábava, při které používáte k jízdě na lyžích nebo snowboardu draka (tzv. Kite). Díky snowkiting kurzu můžete pozvednout pobyt na horách do jiné dimenze.

Nechte se táhnout po široké zasněžené pláni pomocí velkého draka a zkoušejte nové triky a vysoké skoky. Snowkiting kurzy pod vedením zkušeného instruktora vás naučí naprosto základy snowkitingu.

Zážitek je vhodný jak pro muže tak i ženy. Pokud máte předešlou průpravu s jízdou na lyžích nebo snowboardu máte počáteční výhodu.

Snowkiting kurzy obsahují:

1. den (jednodenní/dvoudenní kurz)

  • 10:00 – oficiální zahájení
  • 10:00 – 11:00 – teoretické informace ke snowkitingu, kde se dozvíte vše potřebné o bezpečnosti, terminologii a manipulaci s kite vybavením
  • 12:00 – 14:00 praktická část s instruktorem, kdy si na cvičném kitu nacvičíte jeho řízení a ovládání, následuje nácvik startu/přistání, kite depower a jeho využití, řešení krizových situací (jak odstřelit kite, sbalit kite v krizové situaci)
  • od 14:00 – samostatný trénink pod dohledem instruktora, konzultace

2. den (dvoudenní kurz)

  • 10:00 – 13:00 teoretická + praktická část – start a rozjezd s kitem na lyžích/snowboardu, jízda, změna směru jízdy a vyhýbání se s kitem, stoupání proti větru, jízda na switch/blind, skoky ne/iniciované kitem
  • od 13:00 – individuální trénink pod dohledem instruktora, konzultace

Po absolvování kurzu budete umět ovládat kite a dařit se Vám mohou i první starty a rozjezdy. Samozřejmě talentu se meze nekladou a je na vás, jestli máte hned na prvním kurzu na víc.

Lokalita:

  • Boží Dar (Krušné Hory)
  • Veselský kopec (Oderské vrchy)
  • Větrný Jeníkov (Vysočina)

Doba trvání

1 nebo 2 dny nebo 5 dní

Počet osob

1 osoba

Možnost objednávky

prosinec – duben (dle sněhových podmínek)

Objednávka

Typ a varianta zážitku Cena
Snowkiting kurz pro 1 osobu / 1 den 2 599 Kč
Snowkiting kurz pro 1 osobu / 2 dny 4 499 Kč
Snowkiting kurz pro 1 osobu / 5 dní 7 799 Kč

Fotogalerie – Snowkiting kurzy

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Bez hodnocení tohoto zážitku

Zanechte hodnocení tohoto zážitku

Vašich názorů si velmi ceníme. Z tohoto důvodu můžete přidávat vaše zkušenosti se zakoupenými zážitky. Vaše cenné rady mohou pomoci dalším kupujícím. Uveďte prosím plusy a mínusy zakoupených zážitků a pomozte nám vybrat ty nejlepší zážitkové dárky.
Vaše hodnocení: