Podzemní průzkum jeskyně

Výlet do jeskyně
Vaše hodnocení:Bez hodnocení
Cena od: 1 872 Kč

Víte čím se zabývá speleolog? Výzkumem a průzkumem jeskyní a právě vy můžete strávit celý den výzkumem a průzkumem podzemních jeskyní v Jihomoravském kraji po boku zkušeného speleologa.

Celodenní extrémní dobrodružství začíná sestupem do mohutného jeskynního systému, kde budete moci obdivovat mohutné dómy, podzemní kaňony a divokou spletitost podzemních chodeb. Zážitek je určen pro lidi, kteří se nebojí dobrodružství a pro adrenalin nejdou daleko. Při překonávání některých úseků budete muset používat visuté žebříky a lanové traverzy a takové dobrodružství není rozhodně jen tak pro někoho.

Předpokladem pro absolvování zážitku podzemního dobrodružství je dobrá fyzická ale i psychická kondice. Přeci jen budete neustále vystaveni chladu, vlhku, tmě, všudypřítomné vodě, hlubokým propastem a zúženým prostorům. Tedy nic pro klaustrofobiky.

Informace: Vybavte se teplým spodním prádlem, ponožkami (nejlépe více párů), rukavicemi neomezující pohyb, věcmi na převlečení po absolvování zážitku. Je totiž velká pravděpodobnost, že budete totální vlhcí po opuštění jeskyně.

Podzemní průzkum jeskyně obsahuje:

  • Speciální oblek – overal
  • Osobní elektrické světlo
  • Přilba
  • Vysoká obuv pro pohyb v řečišti podzemní řeky
  • Transportní vak
  • V případě potřeby sedací úvaz, lano, karabiny
  • Neustálá přítomnost zkušeného speleologa
  • Školení, instruktáž a zapůjčení nezbytné výstroje

Lokality

  • Jihomoravský kraj

Doba trvání

Jeden den (teoretická část + 5-ti hodinová výprava do podzemí).

Počet osob

1 osoba

Sezóna zážitku

Výpravy probíhají celoročně mimo druhou polovinu září a první polovinu října a mimo výjimečně vysokých vodních stavů v jeskyni (převážně v době tání sněhu na jaře).

Termíny pro rok 2012: 17.3., 14.4., 12.5., 9.6., 7.7., 4.8., 8.9., 27.10., 17.11. (jedná se vždy o víkend)

Lokality a objednávka

Typ a varianta zážitku Cena
Podzemní průzkum jeskyně pro 1 osobu 1 872 Kč

Podzemní průzkum jeskyně - fotogalerie

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Bez hodnocení tohoto zážitku

Zanechte hodnocení tohoto zážitku

Vašich názorů si velmi ceníme. Z tohoto důvodu můžete přidávat vaše zkušenosti se zakoupenými zážitky. Vaše cenné rady mohou pomoci dalším kupujícím. Uveďte prosím plusy a mínusy zakoupených zážitků a pomozte nám vybrat ty nejlepší zážitkové dárky.
Vaše hodnocení: