Pivní lázně Rožnov pro dva

Pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm
Vaše hodnocení:Bez hodnocení
Cena od: 2 280 Kč

Chcete se ponořit do naprosté relaxace v luxusní dvou vaně plné piva a ještě s člověkem na kterým vám opravdu záleží? Vyzkoušejte pivní lázně Rožnov pro dva a vychutnejte si společně nejen pivní lázně, ale také aromaterapii, detoxikační zábal či masáž zad a šíje.

Ze všeho nejdřív si v pivních lázních Rožnov trochu prohřejete tělo v aromatické parní bylinné sauně s účinky máty, meduňky či šalvěje. Po sauně vás čeká pivní koupel pro dva v luxusní kádi pro dvě osoby vyrobené z týkového dřeva a po okraj naplněné množství kvasnic, vitamínů a minerálních látek s blahodárnými účinky na vaši pleť, organismus i psychiku.

Během pivní lázně Rožnov můžete neomezeně konzumovat pivo z rožnovského minipivovaru. Poté se přesunete k detoxikačnímu zábalu a 30ti minutové relaxaci na lůžku. Celý zážitek poté zakončíte masáží zad a šíje pro oba zúčastněné, která ještě více prohloubí vaši společnou relaxaci.

Pivní lázně Rožnov pro dva obsahují:

  • aromaterapie v jemné bylinné páře cca 25 min.
  • pivní koupel ve dvoumístné vaně z týkové dřeva, v horkém pivu s velkým obsahem pivovarských kvasnic a bylinných extraktů v dřevěné kádi pro dva cca 25 minut
  • neomezené pití piva
  • intenzivní detoxikační zábal na lůžku cca 30 minut
  • masáž zad a šíje s využitím lávových kamenů cca 30 minut
  • relaxace na lůžku po masáži cca 15 minut
  • Veškeré procedury jsou pro dvě osoby

Sezóna: po celý rok

Počet účastníků: 2 osoby

Doba trvání: 125 minut procedur

Lokalita: Rožnov pod Radhoštěm

Typ a varianta zážitku Cena
Pivní lázně Rožnov pro 2 osoby 2 280 Kč

Pivní lázně Rožnov pro dva – Fotogalerie

Pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Bez hodnocení tohoto zážitku

Zanechte hodnocení tohoto zážitku

Vašich názorů si velmi ceníme. Z tohoto důvodu můžete přidávat vaše zkušenosti se zakoupenými zážitky. Vaše cenné rady mohou pomoci dalším kupujícím. Uveďte prosím plusy a mínusy zakoupených zážitků a pomozte nám vybrat ty nejlepší zážitkové dárky.
Vaše hodnocení: