Parní bylinná lázeň Praha

Parní lázeň Praha
Vaše hodnocení:Bez hodnocení
Cena od: 888 Kč

Vyzkoušejte s námi originální parní lázeň s bylinkami. Jedná se o starou ajurvédskou techniku a podstoupíte ji pod dohledem odborníků na ajurvédu až z daleké Srí Lanky! Bylinná parní lázeň uvolní vaše tělo od nerovového i svalového vypětí, vyčistí všechny póry, rozproudí krev po vašem těle, čímž zažene veškeré negativní pocity a únavu a naopak přivolá stav duševní pohody a vyplaví toxické látky.

Procedura probíhá následujícím způsobem: k dispozici máte jednorázové spodní prádlo. Na vaše tělo pak bude nanesen esenciální olej a vy ulehnete do napařovacího boxu, který je vyroben z exotického dřeva. Venku vám zůstane jen hlava. Poté bude na vás působit pára promíchána s léčivými bylinkami. Teplota uvnitř boxu bude okolo čtyřiceti stupňů. Při proceduře je u vás neustále přítomen personál. Po skončení parní lázně se můžete odebrat do sprchy. Následně si můžete vychutnat skvělý čaj.

Zážitek Parní bylinná lázeň obsahuje:

  • Bylinnou parní lázeň v luxusním studiu v centru Prahy.
  • Šálek ajurvádského čaje nebo minerálky.
  • Personál tvoří odborníci na ajurvédu přímo ze Srí Lanky, kolébky ajurvédy.

Doba trvání: 30 minut.

Lokalita: Praha.

Objednávka

Typ a varianta zážitku Cena
Parní bylinná lázeň Praha pro 1 osobu 888 Kč

Parní bylinná lázeň – Fotogalerie

Parní lázeň Praha

Parní lázeň Praha, zdroj obrázku www.esennce.cz

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Bez hodnocení tohoto zážitku

Zanechte hodnocení tohoto zážitku

Vašich názorů si velmi ceníme. Z tohoto důvodu můžete přidávat vaše zkušenosti se zakoupenými zážitky. Vaše cenné rady mohou pomoci dalším kupujícím. Uveďte prosím plusy a mínusy zakoupených zážitků a pomozte nám vybrat ty nejlepší zážitkové dárky.
Vaše hodnocení: