Jachting na přehradě Lipno pro dva

Jachting Lipno
Vaše hodnocení:Bez hodnocení
Cena od: 5 652 Kč

Přijeďte na Lipno a prožijte den plný neobyčejných zážitků, poznání a učení se novým věcem. Můžete si vybrat, zda se chcete naučit základy jachtingu a nebo zda budete pouze pozorovatel.

Zážitek výuky jachtingu pro dvě osoby začíná přivítáním v podobě welcome drinku pro oba zúčastněné. Pokračuje školením bezpečnosti a základů jachtingu. Během sedmi hodin se naučíte řídit loď, což samo o sobě je nepochybně zážitek na celý život.

Možná ještě větší radost uděláte někomu, komu tento zážitek darujete. V ceně zážitku máte jak služby kapitána, tak pronájem lodi včetně plné nádrže paliva. Jachting pro dva na Lipně, to je opravdová pohoda na neobvyklém místě při neobvyklé činnosti.

Zážitek výuka jachtingu pro dva obsahuje

  • Welcome drink pro oba zúčastněné
  • Pronájem jachty pro dva pasažéry na 6 až 7 hodin
  • Kvalifikovaný kapitán po celou dobu zážitku k dispozici
  • Školení bezpečnosti
  • Výuku jachtingu během plavby
  • Učební text
  • Pohonné hmoty
  • Sleva 10% na průkaz VMP ( průkaz pro řízení plachetnic a motorových lodí)

Zážitek je možno pojmout čistě rekreačně, tj. nechat se jen vozit a koupat.

Lokalita zážitku: Lipno

Lipno – vodní nádž vytvořená na Vltavě byla vybudována mezi lety 1952 až 1959. Může se pyšnit obrovskou rozlohou, která je právě pro jachting ideální. Velká část Lipna leží v CHKO Šumava a tak mimo samotného jachtingu se můžete věnovat i krásám pobřeží. Lipno patří k vyhledávaným turistickým destinacím. Mimo vodních sportů zde můžete rybařit nebo si odpočinout u vody na některém z mnoha míst pro to určených. Lipno je ideální místo pro tuzemskou dovolenou, kterou můžete spojit s netradičním zážitkem.

Doba trvání

6 – 7 hodin

Počet osob

2 osoby

Možnost objednávky

Květen až říjen. Je důležité, aby počasí splňovalo bezpečnostní podmínky. Bez toho není možné zážitek absolvovat. Příkladem je silný vítr, vytrvalé deště, kroupy atd.

Objednávka

Typ a varianta zážitkuCena
Jachting na přehradě Lipno pro 2 osoby5 652 Kč

Fotogalerie

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Bez hodnocení tohoto zážitku

Zanechte hodnocení tohoto zážitku

Vašich názorů si velmi ceníme. Z tohoto důvodu můžete přidávat vaše zkušenosti se zakoupenými zážitky. Vaše cenné rady mohou pomoci dalším kupujícím. Uveďte prosím plusy a mínusy zakoupených zážitků a pomozte nám vybrat ty nejlepší zážitkové dárky.
Vaše hodnocení: