Indoor Skydiving Arena / větrný tunel Praha

Vzdušný tunel Praha
Vaše hodnocení:Bez hodnocení
Cena od: 1 699 Kč

Zažijte na vlastní kůži to, co zažívají lidé při seskoku z letadla a to absolutně bezpečně a bez předchozích zkušeností pouze pár metrů nad zemí. Indoor Skydiving Arena v Praze 9 vám zprostředkuje pocit volného pádu a letu v proudu vzduchu o rychlosti  více než 200 km / hod. Uzavřeni budete do speciální prosklené letové komory o průměru 4,3 metru (výška cca 12 metrů), kde vzduch proudí rychlostí srovnatelnou s reálným volným pádem.

Během létání ve vzdušném tunelu na vás bude dohlížet zkušený instruktor, který vás nejdříve krátce seznámí s ovládáním těla v proudu vzduchu a základními signály. Vzdušný tunel se nachází v budově, jejíž prostory jsou vybaveny i restauračním zařízením s přímím výhledem na větrný tunel. Během zážitku tak sebou nezapomeňte vzít své přátele a rodinu, kteří vás mohou vidět na vlastní oči v akci. Po absolvování zážitku dostanete certifikát.

Samotný let v Indoor Skydiving Aréně trvá 3 minuty (Pro představu, volný pád při seskoku z letadla trvá cca 1 minutu). V ceně zážitku je zapůjčení nezbytného vybavení (kombinéza, helma a brýle) a instruktáž.

Létání ve vzdušném tunelu Indoor Skydiving Praha je možné absolvovat ve věkovém rozmezí 5 – 100 let. Osoby mladší 18ti let musí mít souhlas jednoho z rodičů či zákonných zástupců. Létání není vhodné pro těhotné ženy, osoby trpící srdečními poruchami, zraněními páteře a kloubů. Doporučujeme obléci si pohodlné oblečení. K letu se prosím dostavte 60 minut před rezervací, kterou je nutné udělat alespoň 14 dní předem.

Indoor Skydiving Praha alá létání ve vzdušném tunelu je také naším tipem na skvělý dárek pro muže, ženy i páry všech věků.

Indoor Skydiving Arena / větrný tunel Praha obsahuje:

  • 3 min volného letání ve vzdušném tunelu s instruktorem (možné objednat i 6 či 9 minut)
  • instruktáž před létáním
  • zapůjčení kombinézy, helmy a brýlí
  • certifikát

Lokalita: Praha 9

Doba trvání: 3 minuty základ, možné objednat i více minut

Počet osob: Až 10 osob dle objednávky

Sezóna zážitku: Po celý rok, létá se denně

Objednávka

Typ a varianta zážitkuCena
Větrný tunel Praha (3 minuty / 1 osoba)1 699 Kč
Větrný tunel Praha (6 minut / 1 osoba)3 299 Kč
Větrný tunel Praha (9 minut / 1 osoba)4 899 Kč
Větrný tunel Praha (3 minuty / 2 osoby)3 299 Kč
Větrný tunel Praha (6 minut / 2 osoby)7 299 Kč
Větrný tunel Praha (6 minut / 3 osoby)9 699 Kč
Větrný tunel Praha (30 minut / 10 osob)15 899 Kč

Indoor Skydiving Arena / větrný tunel Praha - fotogalerie

Vzdušný tunel

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Bez hodnocení tohoto zážitku

Zanechte hodnocení tohoto zážitku

Vašich názorů si velmi ceníme. Z tohoto důvodu můžete přidávat vaše zkušenosti se zakoupenými zážitky. Vaše cenné rady mohou pomoci dalším kupujícím. Uveďte prosím plusy a mínusy zakoupených zážitků a pomozte nám vybrat ty nejlepší zážitkové dárky.
Vaše hodnocení: