Divoká jízda v Jeepu

Extrémní jízda v Jeepu
Vaše hodnocení:Bez hodnocení
Cena od: 2 499 Kč

Projet se v pořádném džípu a vyzkoušet překonat všechny přírodní překážky – to by chtěl snad každý muž. Máme pro vás příležitost, jak si jízdu v džípu vyzkoušet a zároveň mu dát co proto. Na speciální trase se můžete těšit na různé extrémní druhy stoupání a klesání, náklony, křížení náprav a jiné brutální záležitosti. Myslíte, že speciálně upravený off-road speciál Jeep Rubicon všechno vydrží? Třiatřiceti palcové pneumatiky, téměř třílitrový obsah motoru, zvýšený krytý podvozek a zvýšené sání pomocí šnorchlu pro hladký průjezd vodou nebo bahnem hrají pro Jeep. Nicméně se přesvědčte sami!

Trasa se nachází v Praze a délka jízdy je třicet, čtyřicet pět nebo šedesát minut.

Zážitek Divoká jízda v Jeepu obsahuje:

Po příchodu do areálu Hummer Centra se vás chopí instruktor a vysvětlí vám, jak bude celý zážitek probíhat. Poté půjdete k autu, kde dostanete základní rychlokurz v jeho ovládání a pohybem v terénu. Hned na to se vydáte do terénu, kde vás čekají všemožné překážky, které vyzkouší schopnosti auta a vaše nervy.

Sezóna: Celoročně

Délka:30 min / 45 min / 60 min

Lokality: Praha 9 (okres Praha)

Počet osob: 1

Rezervace: Ideálně 14 dní předem.

Omezení: Vozidlo smí řídit osoba vyšší 150cm s řidičským průkazem skupiny B. Pokud je spolucestující dítě, musí být připoutáno v dětské sedačce.

Diváci: Dva lidé mohou s vámi do auta.

Objednávka

Typ a varianta zážitku Cena
Divoká Jízda v Jeepu pro 1 osobu + 2 spolujezdce (30 min.)2 499 Kč
Divoká Jízda v Jeepu pro 1 osobu + 2 spolujezdce (45 min.)3 299 Kč
Divoká Jízda v Jeepu pro 1 osobu + 2 spolujezdce (60 min.)3 799 Kč

Divoká jízda v Jeepu – Fotogalerie

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Bez hodnocení tohoto zážitku

Zanechte hodnocení tohoto zážitku

Vašich názorů si velmi ceníme. Z tohoto důvodu můžete přidávat vaše zkušenosti se zakoupenými zážitky. Vaše cenné rady mohou pomoci dalším kupujícím. Uveďte prosím plusy a mínusy zakoupených zážitků a pomozte nám vybrat ty nejlepší zážitkové dárky.
Vaše hodnocení: