Destruktoterapie

Likvidace automobilu
Vaše hodnocení:Bez hodnocení
Cena od: 11 699 Kč

Tak to tu ještě nebylo. Potřebujete ventilovat nahromaděný vztek a stres? Nemáte k tomu vhodné prostředky? Potom vyzkoušejte destruktoterapii, která spočívá v rozbití přistaveného automobilu baseballovými pálkami a kladivy až na úplný šrot.

Během jedné hodiny můžete ventilovat vše co ve vás je. Zážitek je navíc určen až pro 4 osoby. Složte se se svými přáteli a za necelé 3 tisíce korun můžete dovádět na kapotě auta s baseballovou pálkou v ruce. Není tato představa opravdu lákavá?

Vyzkoušejte terapii pomocí destrukce automobilu. Ventilovat své problémy, stres a hněv nebylo nikdy snažší.

Průběh zážitku

Po příjezdu vyfasujete ochranné pomůcky (kombinézu, rukavice a ochranný plastový štít na obličej) a budete seznámeni se základy bezpečnosti a pravidly chování. Dále si vyberete nástroj vaší destrukce mezi ocelovou baseballovou pálkou a 5kg vážícím kladivem. K rozbíjení vám bude hrát hudba a po hodinové demolici vás čeká příjemné malé občerstvení. Sebou si nezapomeňte vzít řadu diváků, kteří vás budou při rozbíjení auta podporovat, fotografovat a také filmovat.

Další detaily:

Počet osob: až 4 osoby

Trvání: cca 90 minut

Sezóna: Celoročně

Rezervace: Ideálně 14 dní předem

Lokalita: Praha – východ

Objednávka

Typ a varianta zážitkuCena
Destruktoterapie až pro 4 osoby 11 699 Kč
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Bez hodnocení tohoto zážitku

Zanechte hodnocení tohoto zážitku

Vašich názorů si velmi ceníme. Z tohoto důvodu můžete přidávat vaše zkušenosti se zakoupenými zážitky. Vaše cenné rady mohou pomoci dalším kupujícím. Uveďte prosím plusy a mínusy zakoupených zážitků a pomozte nám vybrat ty nejlepší zážitkové dárky.
Vaše hodnocení: