Zorbing Ostrava

Zorbing Ostrava
Vaše hodnocení:Bez hodnocení
Cena od: Aktuáně nedostupné

Během zážitku zorbing Brno zažijete nejen adrenalin, ale také spoustu zábavy se svými přáteli. Budete se řítit až 50ti kilometrovou rychlostí ze svahu v průhledné kouli zvané zorb. Principem celého zážitku je neřízené kutálení v zorbu ze svahu dolů a to naprosto bezpečně a zábavně.

Ještě většího zážitku docílíte, pokud si užijeme zorbing Ostrava pro dva. Ano, lze totiž do koule „zavřít“ hned dvě osoby, které budou přivázány naproti sobě.

Osobně jsme měl možnost zorbing vyzkoušet v jiné lokalitě společně se svojí přítelkyní a musím říci, že dodnes je to jeden z nejbláznivějších okamžiků které jsem zažil. Spousta zábavy, neuvěřitelné vzpomínky a také pochroumané žaludky, to je prostě zorbing v Ostravě.

Z bezpečnostních důvodů je ovšem nutné, aby osoby mladší 18ti let měli sebou dospělého, který musí ručit svým souhlasem. Zorbing Ostrava se také nedoporučuje osobám trpícím zdravotními problémy srdce atd. Dále se doporučuje maximální hmotnost 95 kilogramů.

Zážitek zorbing Ostrava obsahuje:

  • 1 jízdu v zorbingové kouli pro 1-2 osoby
  • zajištění
  • příprava dráhy
  • obsluha

Doba trvání

cca 30 minut

Počet osob

1 nebo 2 osoby

Možnost objednávky

květen až září, vždy sobota a neděle od 10,00 – 18,00 hodin

Objednávka

Tento zážitek již není možné nadále objednávat. Pokračujte prosím do sekce adrenalinové zážitky a zobrazte si aktuální nabídku. Děkujeme za pochopení.

Fotogalerie

Zorbing Ostrava

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Bez hodnocení tohoto zážitku

Zanechte hodnocení tohoto zážitku

Vašich názorů si velmi ceníme. Z tohoto důvodu můžete přidávat vaše zkušenosti se zakoupenými zážitky. Vaše cenné rady mohou pomoci dalším kupujícím. Uveďte prosím plusy a mínusy zakoupených zážitků a pomozte nám vybrat ty nejlepší zážitkové dárky.
Vaše hodnocení: