Středověká krčma Praha pro 2 osoby

Středověká krčma Praha
Vaše hodnocení:Bez hodnocení
Cena od: Aktuálně nedostupné

Poznejte atmosféru 15. století a vydejte se společně s vašimi přáteli do roku 1471, prožít na vlastní kůži neobyčejný zážitek do místní středověké krčmy Praha. Ta vám nabídne dobový zážitek bez výdobytků moderní doby. Vychutnáte si atmosféru, která panovala před téměř 400 lety a zaručujeme vám, že se dosytnosti najíte a pobavíte.

Středověká krčma Praha nabízí bohatý a zajímavý kulturní dobový programe. Chybět nebudou potulní hudci, středověké tanečnice, drsní žoldnéři, ale například také pravá středověká hospodská rvačka. Atmosféru středověku doplňují i nezbytné „drzé“ hlášky číšníků na vaši adresu, ovšem vše s notnou dávkou nadsázky.

Pokrmy ve středověké krčmě v Praze jsou připravovány podle dochovalých receptur a ze surovin, které se v té době pěstovali.Nechybí domácí pálenka a vína z dalekých krajin.

Před samotnou návštěvou je vždy dobré ujistit se o termínech kulturní akce. Ty se pořádají minimálně 2x do měsíce a je potřeba si předem rezervovat místo.

Středověká krčma Praha pro 2 osoby obsahuje:

  • konzumace Vámi vybraných středověkých delikates z menu, v němž například naleznete tyto lahůdky: Zvěřinová sekaná v kabátku z těsta, Kachýnka na medu sypaná perníkem, Dančí kýta na víně s pečenými jablky, Kuřata pečená v ohni, Zabíjačkový gulášek, Šunka od kosti. Součástí „menu“ je také Pohanková kaše s jablky a hrozinkami, polévka, zelenina, lívanečky a další vybrané dobroty. Po celou dobu je servírováno pití – pivo, víno, korma, medovina, domácí pálenky, čaj, šťávy a voda.
  • Středověký program

Lokalita

  • Praha

Doba trvání

cca 3 hodiny

Počet osob

2 osoby

Objednávka

Tento zážitek již není možné nadále objednávat. Pokračujte prosím do sekce gurmánské zážitky a zobrazte si aktuální nabídku. Děkujeme za pochopení.

Fotogalerie – Středověká krčma Praha pro 2 osoby

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Bez hodnocení tohoto zážitku

Zanechte hodnocení tohoto zážitku

Vašich názorů si velmi ceníme. Z tohoto důvodu můžete přidávat vaše zkušenosti se zakoupenými zážitky. Vaše cenné rady mohou pomoci dalším kupujícím. Uveďte prosím plusy a mínusy zakoupených zážitků a pomozte nám vybrat ty nejlepší zážitkové dárky.
Vaše hodnocení: