Romantický relaxační den na vinici s masáží

Den na vinici s masáží
Vaše hodnocení:Bez hodnocení
Cena od: Aktuálně nedostupné

Prožijte netradiční romanticko-relaxační den na vinici v Tvrdonicích. Čeká vás okouzlující prostředí vinice, degustace vín 4 sezón, piknik z lokálních produktů a jako třešnička na dortu i masáž přímo uprostřed vinic s výhledem na nedaleké meruňkové sady a vrcholky Bílých Karpat.

Veškerý komfort vhodně doplňuje pléd, deka či moskytiéra. Jste-li opravdovým romantikem tělem i duší, můžete se na místě zážitku domluvit také na přenocování pod širým nebem přímo na vinici s rozdělaným ohněm.

Tento zážitek je vhodný pro 1 i 2 osoby. Vzhledem k degustaci vín, není zážitek vhodný pro osoby mladší 18ti let a těhotné ženy. Masáž pod širým nebem je možné absolvovat dle počasí od května do poloviny září, celoročně je poté možnost masáž absolvovat v nově vybudované masérně od po – ne od 10 do 18 hod

Den na vinici s masáží obsahuje:

  • přivítání welcome drinkem
  • relaxační masáž uprostřed vinic s výhledem na vinice, meruňkové sady i vrcholky Bílých Karpat
  • degustace vín 4 sezón
  • piknik připravený z regionálních sezónních produktů ( možné prodloužit do romantického přenocování pod širým nebem pod moskytiérou u otevřeného ohně s možností opékání . . . )
  • pléd, deka, případně moskytiéra

Lokalita

Doba trvání

2 hodiny

Počet osob

1 nebo 2 osoby

Objednávka

Tento zážitek již není možné nadále objednávat. Pokračujte prosím do sekce relaxace a wellness a zobrazte si aktuální nabídku. Děkujeme za pochopení.

Fotogalerie – den na vinici s masáží

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Bez hodnocení tohoto zážitku

Zanechte hodnocení tohoto zážitku

Vašich názorů si velmi ceníme. Z tohoto důvodu můžete přidávat vaše zkušenosti se zakoupenými zážitky. Vaše cenné rady mohou pomoci dalším kupujícím. Uveďte prosím plusy a mínusy zakoupených zážitků a pomozte nám vybrat ty nejlepší zážitkové dárky.
Vaše hodnocení: